Producenci

Ceny soczewki, soczewki kontaktowe cena

Od czego zależą ceny soczewki kontaktowej. Czy cena soczewek ma znaczący wpływ na zakup?

Użytkownicy soczewek kontaktowych przed ich zakupem swoje decyzje o wyborze właściwego modelu, czy rodzaju w dużej mierze podejmują na podstawie ceny soczewki. Postęp technologiczny w dziedzinie kontaktologii, jak i rozwój cywilizacji spowodował, że soczewki kontaktowe stały się znakomitą alternatywą dla okularów korekcyjnych. Jeszcze kilka lat temu ceny soczewki kształtowały się na tak wysokim poziomie, że w zasadzie jedyną grupą odbiorców byli ci najbardziej zamożni. Cena soczewki odpowiadała dzisiejszej cenie całego opakowania szkieł kontaktowych.

Cena soczewki jest uzależniona od wielu czynników, np: materiału, z jakiego została wykonana, od zastosowanej technologii, producenta, ale nie tylko. Zwykle najdroższe są soczewki roczne, soczewki jednodniowe, soczewki kolorowe, czy też nietypowe jak soczewki toryczne i progresywne, które są dostępne jedynie na specjalne zamówienie. Są jednak inne aspekty, na które należy zwrócić uwagę. Soczewki roczne, z pozoru najdroższe dają możliwość użytkowania jednej pary aż przez 12 m-cy i najczęściej występują w rzadko spotykanych konfiguracjach parametrów. Z kolei soczewki jednodniowe zapewniają najwyższy poziom higieny i w tym przypadku płyn do soczewek jest całkowicie zbędny - każdego dnia korzysta się z nowej pary soczewek. Soczewki kolorowe nierzadko można nabyć jako soczewki kwartalne (trzymiesięczne), a więc finalnie ich cena nie jest wysoka.

Ceny soczewek są uzależnione także od kanału dystrybucji. Sklepy internetowe często oferują tanie soczewki w cenach producentów, importerów - jest to sprzedaż z wykluczeniem pośredników. Ceny soczewek w sklepie internetowym nie są obarczane kosztami utrzymania powierzchni magazynowo-sklepowej, salonu optycznego i innymi opłatami związanymi z handlem stacjonarnym. Cena soczewek nie powina być jednak jedynym kryterium decydując się na zakup. Komfort, wygoda użytkowania i rodzaj soczewek ma przecież niemałe znaczenie i te aspekty powinny stanowić podstawę przy ich wyborze.


Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Aktualności

Internet to najlepsze miejsce, w którym można kupić soczewki. Sklep internetowy www.centrumsoczewek.pl
jest właśnie takim miejscem. Znajdziesz u nas tanie soczewki kontaktowe, soczewki kolorowe oraz akcesoria niezbędne przy korzystaniu z soczewki.
Sklep internetowy www.centrumsoczewek.pl to gwarancja niskich cen oraz wysokiej jakości produktów.
Jesteśmy największym tego typu sklepem w internecie. Zaufało nam dziesiątki tysięcy klientów, a 90% z nich wraca do nas po kolejne soczewki. Nasza oferta jest dedykowana głównie dla osób mających wadę wzroku, jednak posiadamy również soczewki kolorowe, które zyskują coraz większą popularność zwłaszcza wśród ludzi młodych oraz aktorów wcielających się w najróżniejsze role. Oferujemy szeroki wybór soczewek kolorowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla
siebie.