Soczewki toryczne PureVision 2 HD for Astigmatism
search
  • Soczewki toryczne PureVision 2 HD for Astigmatism

PureVision 2 HD for Astigmatism (3 szt.)

79,99 zł

Soczewki miesięczne PureVision 2 HD z możliwością przedłużonego noszenia (spanie w soczewkach)

Ilość

 

Bezpieczne i szybkie przelewy zapewnia PayU

 

Dostawa soczewek już od 11zł

 

99% procent zadowolonych klientów

Krzywizna BC 8.9
Średnica DIA 14.50
Opakowanie: 3 soczewki

W związku z ograniczoną dostępnością soczewek przez producenta sprzedaż tego modelu zostaje wstrzymana. W zamian rekomendujemy inne soczewki toryczne.

Soczewki kontaktowe Bausch&Lomb PureVision 2 HD for Astigmatism, to najnowsze silikonowo-hydrożelowe soczewki toryczne dla astygmatyków, w której zastosowano technologię optyki High-Definition wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu aberacja sferyczna w przekroju cylindrycznym oraz sferycznym została zminimalizowania, co przekłada się na znakomitą jakość widzenia.

W soczewkach PureVision 2 HD for Astigmatism wykorzystano także technologię zoptymalizowanego systemu stabilizacji - Auto Align Design. Doskonała stabilizacja wraz z orientacją zapewnia dopasowanie i komfort użytkowania każdego dnia, ostre i wyraźne widzenie przez całą dobę. Efekt halo, odblaski, czy rozmazywanie się obrazu występujące dość często u osób z astygmatyzmem zostały znacznie zredukowane. Dodatkową zaletą jest cienka budowa soczewki z zaokrągloną krawędzią oraz zastosowanie sprawdzonego już materiału Balafilcon A - po całym dniu oczy nie są zmęczone, komfort użytkowania nie zmniejsza się dzięki wysokiej transmisji tlenu i nawilżaniu.

Soczewki miesięczne PureVision są przystosowane do każdego trybu noszenia: ciągły, dzienny lub mieszany. Jeżeli nie ma przeciwwsakzań okulisty, wówczas można je nosić do 30 dni i nocy bez zdejmowania. Oznacza to, że nawet w trakcie snu soczewka może pozostawać na oku, co daje użytkownikowi komfort i wygodę - nie trzeba już ich zdejmować i zakładać każdego dnia.

Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism zostały docenione głównie ze względu na doskonałą stabilizację, wyraźne widzenie przez cały okres użytkowania oraz dobre dopasowanie już przy pierwszej próbie.

Dostępne również w ekonomicznym opakowaniu: PureVision 2 HD for Astigmatism 3 szt.

materiał: Balafilcon A
zawartość wody: 36%
soczewki miesięczne z możliwością ciągłego noszenia (spanie w soczewkach po konsultacji z okulistą)
grubość centralna soczewki 0.10mm przy parametrach -3.00D CYL -1.25 AX 180
transmisja tlenu: Dk/t 91
strefa optyczna: 8mm przy -3.00D
zabarwienie jasnoniebieskie (nie zmienia koloru oczu, ułatwia zakładanie soczewek)
zamienne nazwy: PureVision Toric, PureVision for Astigmatism

Bausch&Lomb
pv2toric3

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.