soczewki kontaktowe

Tanie soczewki kontaktowe, soczewki kolorowe i protetyczne - sklep internetowy Centrum Soczewek

Podkategorie

 • soczewki kolorowe

  PartyEye - najlepsze kolorowe soczewki. Kolorowe szkła kontaktowe z mocą (korekcyjne) oraz soczewki kosmetyczne (zerówki bez mocy), koloryzujące. Atrakcyjna cena, doskonałe opinie i najciekawsze wzory.

 • soczewki Crazy

  PartyEye - najlepsze kolorowe soczewki Crazy Lens. Różnokolorowe soczewki imprezowe na Halloween i Sylwestra, szalone i zwariowane soczewki Crazy Wild Eyes z mocą 0.00 dla osób bez wady wzroku. Znakomicie sprawdzą się w wizażu, charakteryzacji filmowej do zmiany wyglądu oczu, na występy i imprezy.

 • soczewki jednodniowe

  Centrum Soczewek - oferujemy soczewki jednodniowe znanych producentów Focus Dailies, TruEye, Disposable. Zapraszamy do sklepu Centrum Soczewek

 • soczewki dwutygodniowe

  Soczewki dwutygodniowe wymienia się na nowe co 14 dni. Są szczególnie polecane użytkownikom odczuwającym dyskomfort przy noszeniu soczewek o dłuższym cyklu wymiany tj. miesięcznych, które są mocniej eksploatowane z powodu dłuższego czasu użytkowania. Światowy producent Johnson&Johnson specjalizuje się w produkcji i dystrybucji tego typu soczewek.

 • soczewki miesięczne

  Soczewki miesięczne to bardzo popularny typ soczewek o cyklu wymiany 30-dniowym. Wymagają czyszczenia i przechowywania w płynie do soczewek po każdorazowym użyciu. Ze względów ekonomicznych są jednak bardzo popularne, są zdecydowanie tańsze od soczewek jednodniowych, a przy prawidłowym dopasowaniu, użytkowaniu i pielęgnacji mogą być także bezpieczne i komfortowe. Prawie każdy czołowy producent soczewek posiada w swojej ofercie soczewki miesięczne. Dodatkowym atutem soczewek miesięcznych jest szeroki zakres produkowanych parametrów, co umożliwia jeszcze lepsze dopasowanie celem korekcji wad wzroku.

 • soczewki kwartalne

  Soczewki kwartalne charakteryzują się jeszcze dłuższym okresem użytkowania tj. aż 90-dniowym. Użytkuje się je podobnie, jak soczewki krótszej wymiany - do spania soczewki kwartalne należy zdejmować, zdezynfekować i przechowywać w płynie do soczewek kontaktowych. Najczęściej do tego typu soczewek należą soczewki kolorowe. Z racji wydłużonego okresu wymiany trzeba w szczególności zadbać o prawidłowe użytkowanie i pielęgnację soczewek kwartalnych.

 • soczewki toryczne

  Soczewki toryczne korygujące astygmatyzm znane również pod nazwą soczewki cylindryczne.

 • soczewki progresywne
 • soczewki roczne

  Miękkie, roczne soczewki kontaktowe, znane również pod nazwą soczewki konwencjonalne. Dostępne w bardzo szerokim zakresie parametrów pozwalają korygować nawet największe i nietypowe wady wzroku. Występują również w wersji soczewek kolorowych oraz protetycznych, produkowanych na indywidualne zamówienie.

 • soczewki protetyczne

  Soczewki protetyczne z czarną źrenicą przeznaczone w celach kosmetycznych stosowane przy bielmie rogówki lub braku tęczówki. Dla osób, które chcą ukryć defekt oka za pomocą soczewki kontaktowej ze źrenicą i przezroczystą tęczówką lub w wersji ze źrenicą i kolorową tęczówką. Soczewki z czarną źrenicą są wykonywane na indywidualne zamówienie.soczewki protetyczne z czarną źrenicą

 • soczewki na dzień i noc

  Soczewki całodobowe Night & Day - możliwość spania w soczewkach kontaktowych

Aktywne filtry